Kapat
Alışveriş çantanızda hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Tesettür Eşofman


Seçiminiz Grid List
Filtrele
Sayfa Başı Ürün
Vade Farksız 9 Taksit

Adasea 1101 Tesettür Eşofman Takım

Adasea 2016 - 2017 Sonbahar - Kış Koleksiyonu
195.00 143.00

Adasea 1103 Tesettür Eşofman Takım

Adasea 2016 - 2017 Sonbahar - Kış Koleksiyonu
195.00 129.00

Adasea 1104 Tesettür Eşofman Takım

Adasea 2016 - 2017 Sonbahar - Kış Koleksiyonu
195.00 129.00

Adasea 1105 Tesettür Eşofman Takım

Adasea 2016 - 2017 Sonbahar - Kış Koleksiyonu
195.00 129.00

Adasea 1080 Tesettür Eşofman

Adasea 1080 Tesettür Eşofman
213.00 109.90

Adasea 0154 Tesettür Eşofman Takım

Adasea 0154 Tesettür Eşofman Takım
149.00 79.00
Güvenli Alışveriş

Tesettür Eşofman Modelleri

Aslında tesettür eşofmanlar muhafazakar bayanların ihtiyacına yönelik bir sektör olarak ortaya çıktı ve tesettür eşofman 2000’li yılların sonlarına doğru ilk defa tüketicisi ile buluştu. Aslında bu sektörünün oluşmasına ön ayak olan bunu üreten firmalar değil, bu tür ürün kullanmak isteyen, çalışma hayatına atılmış, artık ev ve ülke ekonomisinde söz sahibi olan, dışarıda daha fazla zaman geçiren ve aynı zamanda tesettürlü bir hayatı benimsemiş bayanlardır.

Tesettür Eşofman Resim 

Tesettür Eşofman Resim

Kendi parasını kazanan, kazandığı parayı harcayarak ekonomik dengeyi güçlendiren, araba kullanan, eskiye göre daha fazla sosyalleşen, dışarıda daha fazla görmeye başladığımız muhafazakar kesim artık sosyal hayatın tam ortasındalar. Bazıları, bu kadar tesettürlü bayanın birden ortaya çıkmasını politik bir sonuca bağlamaya çalışsada aslında durum bu değil. Ekonominin tam göbeğinde olan muhafazakar bayanlar, anneleri gibi evlerinde oturmak yerine kendi kazandıkları parayı dışarıda harcıyorlar.

Bunun sonucu olarak onları eskiye göre heryerde görüyoruz. Araba kullanırken, cafe’lerde, sinema salonlarında, konserlerde, üniversitelerde, parklarda, kütüphanelerde, restaurantlarda, sergilerde, müzelerde, adliye koridorlarında, hastanelerde, büyük firmaların ofislerinde tesettürlü bir bayan ile karşılaşmak artık gayet olağan bir durum.

İslami kesimin de eskiye göre daha liberal bir çizgiye yerleşmesi ile (ya da bayanların bu haklarını zorla da olsa almaları ile) muhafazakar bayanlar artık hayatın heryerindeler. Hayatın heryerinde mevcudiyetlerini gösteren tesettürlü bayanlar kendileri için yetersiz üretim yapan muhafazakar firmalarıda daha fazla çeşit model ve renk üretmeye zorladılar.

Bunun sonucunda sokak tesettür modası, modern çizgilerdeki tesettür modası, tesettür mayo, tesettür eşofman gibi önceleri akıllardan bile geçmeyen bir sektörü büyük firmalara hayata geçirttiler.

Tesettür Eşofman

Tesettür eşofman da buradan doğan bir modadır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında yürüyüş yapmak isteyen tesettürlü bayanlar çok ciddi bir açığın farkına vardılar. İşte tesettür eşofmanın ilk hayata geçtiği bu zaman dilimi 2008 li yılların son çeyreğidir.

İlk başta çok da başarılı olmayan modellerin üretilmesi ile başlayan tesettür eşofman modası zamanla öyle bir talep aldı ki üreticiler modellerinin sayısını, kalitesini ve çeşitliliğini arttırmak zorunda kaldılar.

Her geçen sene katlanarak büyüyen pazar profesyonel çizimcilerinde devreye girmesi ile birlikte daha eğlenceli bir hal aldı. Ve rekabet her geçen gün devam ediyor. Muhteşem çizgiler, özgün, zarif ve kullanımları çok rahat.

Sadece spor yaparken kullanılma zorunuluğu olmayan bu modeller dilerseniz ailecek gidilecek bir hafta sonu pikniğinde ya da gezmesinde sizi çok şık gösterecek şekilde tasarlanmış durumda. Bazı modeller tulum şeklinde üretilmiş ve aile içi ya da arkadaş toplantılarında size eşlik edecek harika bir modeldir.

Dilerseniz sahilde arkadaşınızla yapacağınız güzel bir yürüyüşte de size eşlik edecek iyi bir arkadaştır tesettür eşofmanlar.


Birbirinden güzel farklı stil ve renk seçeneklerindeki tesettür eşofman modellerimize göz atmak istermisiniz? Hem de kredi kartınıza 12 taksit fırsatı ile. Şimdiden mutlu alışverişler.