Close
Ваша корзина пуста.
Поиск
Filters

Hamile Sütyeni


Сортировать по
Показать по на странице

Orkide 4950 Kaplı Emzirme Sütyeni

Orkide Emzirme Sütyeni Modelleri
42,00 TL 31,50 TL

Le Jardin 8150 Fiammetta Lohusa Sütyen

Le Jardin İç Giyim Modelleri
45,00 TL 25,90 TL

İmer 2236 Emzirme Sütyeni

İmer Emzirme Sütyeni Modelleri
39,00 TL 25,90 TL

İmer 2245 Kaplı Emzirme Sütyeni

İmer Emzirme Sütyeni Modelleri
39,90 TL 29,90 TL

Kom Mamma Emzirme Sütyeni

Kom Emzirme Sütyeni Modelleri
59,90 TL

Kom Veronica Emzirme Sütyeni

Kom Emzirme Sütyeni Modelleri
49,90 TL

Miss Fit 11036 Emzirme Sütyeni

Miss Fit Emzirme Sütyeni Modelleri
35,00 TL 28,90 TL

Miss Slim 445 Bambu Emzirme Sütyeni

Miss Slim Bambu Emzirme Sütyeni Modelleri
32,90 TL

Penye Mood 5021 Emzirme Sütyeni

Penye Mood Emzirme Sütyeni Modelleri
43,90 TL

Yeni İnci 1650 Emzirme Sütyeni

Yeni İnci Emzirme Sütyeni Modelleri
42,00 TL 36,50 TL

Yeni İnci 1652 Emzirme Sütyeni

Yeni İnci Emzirme Sütyeni Modelleri
42,00 TL 36,50 TL

Hamile sütyeni modelleri bayisi online hamile sütyeni satışlarımız 2018 hamile sütyeni ve kampanyalı hamile sütyeni olarak yapılıyor. %100 orjinal hamile sütyeni ürünlerimiz ve kullanıcı yorumları, şikayetleri, hamile sütyeni ürün sipariş sayfasında, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile sunulmaktadır. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanımız bulunmaktadır.

Özel üretim hamile sütyeni, hamilelikte bayanların göğüslerinde meydana gelen değişikliklere göre tasarlanmıştır. Hamile sütyeni bu değişikliğin en başından o harika en son ana kadar göğüslerinizi koruma amaçlı üretilir. Hamile sütyeni vücutta oluşan değişikliklerle birlikte bazı bölgeler daha fazla hassaslaştığı anda devreye girer.

Özellikle hamileliğin ilk 3 ayında göğüsler normalin çok üstüne çıkar. Hamileliğin özellikle son 2 ayında göğüs uçları hassaslaşır. Hamilelik süresi boyunca doğru sütyen seçimi yapılması ve kullanılması göğüs sağlığı ve estetiği açısından büyük önem taşır.

Hamileliğiniz süresince kaçınmanız gereken sütyen modeli balenli sütyen modelidir. Balenli sütyenler göğüslerinize ciddi zararlar verebilir.

Pamuklu sütyen kullanımı hamilelik boyunca tercih edilmesi gereken bir durumdur. Hem hijyen, hem rahatlık, hemde göğüslerinizin bu en hassas döneminde doğal ürünler kullanmak göğüslerinizi rahatlatacaktır.

Hamilelik esnasında kullanacağınız sütyenlerin askıları kalın askılı olmalıdır. Hamilelik boyunca normal boyutunun üstüne çıkan göğüslerinizi taşıması için kullanacağınız ince askılar belinize ekstra yük binmesine neden olacak ve bel ağrıları ile sizi başbaşa bırakacaktır.

Kalın askılardan üretilmiş hamile sütyenlerinde askılar yükü mümkün olduğunca belinizden omuzlarınıza yayacaktır.

Satın aldığınız hamile sütyeninin bir özelliğide önden klipsli ve açılabilir olmasıdır. Bu sütyenleri hamilelikten sonra çocuk emzirme de kullanabilirsiniz. Sütyenin ön kısmından klips yardımıyla kolayca açılabilen bölümü size inanılmaz rahatlık verecektir. Emzirme işlemi bittikten sonra klipsi geri takıp normal sütyen işlevi ile sütyeninizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hamilelik süresi boyunca göğüsleriniz sürekli büyümeye devam edecektir. Bu büyümeye paralel olarak sütyen bedeninizi de değiştirmeniz gerekecektir. Hamileliğe başladığınız sütyenle devam etmek göğüslerinize ciddi zararlar verecektir. Sütyeninizde en ufak bir sıkılık hissettiğiniz anda sütyen bedeninizi değiştiriniz.