Kapat
Alışveriş çantanızda hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Protez Mayo


Seçiminiz Grid List
Filtrele
Sayfa Başı Ürün
Vade Farksız 9 Taksit

Kom Gabi Mastektomi Mayo 01CO76291

Kom 2017 Protez Kullanımına Uygun Mayo
199.00

Kom Papi Mastektomi Mayo 01CO76301

Kom 2017 Protez Kullanımına Uygun Mayo
179.00

Kom Mastektomi Mayo 01CO32231

Kom 2017 Protez Kullanımına Uygun Mayo
119.00
Güvenli Alışveriş

Protez Mayo, 2017 protez mayo, Süper protez mayo, online Protez Mayo modelleri. Yeni Sezon Protez Mayo indirimleri, hediye kartı ve kampanya, dışarıdan belli olmayan model. Ürünleri, yorumları, şikayetleri, online. Günümüzdeki en güncel Mayo Modelleri Online Sitesi. Tüm kredi kartlarına 9 taksit fırsatı. Dilerseniz kapıda ödeme kolaylığı. Yüzlerce modelden bir tanesi mutlaka sizin için.

Protez Mastektomi mayolar, diğer mayolar gibi alımlı ve modaya uygundur. Diğer mayolardan görünüş açısından hiç bir farkı yoktur.
Mastektomi protez mayo koleksiyonu içerisinde bulunan bütün mayolar rahat ve hipo alerjanik malzemelerden yapılmış olduğundan dolayı son derece kullanıma alışverişli ve sağlıklıdır. Protez Mastektomi mayolar meme protezini sabitleyerek omuzda ve boyunda askı oluşumunu engeller. Meme protezi ile doğru duruş sağlayabilir ve rahatça hareket edebilirsiniz. Omuzlardaki basıncı azalttığı için lef ödemeni riskini engelleyerek meme protezinize oldukça rahat ve şık bir destek sağlar. Mastektomi protaz mayolar sayesinde eski görünümünüzden ve zerafetinizden ödün vermeyin.

Mutlu alışverişler.