Kapat
Alışveriş çantanızda hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Kargolama

Mark-ha.com'da yapılan alışverişlerde ziyaretçilerin güvenliği öncelikli olmakla birlikte, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelinebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gerekmektedir.

 

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır. Siparişlerin yoğunluğuna göre stok dışı kalan ürünler, üretici firma tarafından aksi bildirilmedikçe 1 - 7  günü içerisinde tedarik edilerek kargoya verilir. Bu gibi durumlarda sizinle irtibata geçilecektir.

 

Teslimatlar yol durumu ve hava muhalefetine göre gecikme gösterebilir. Bu gibi durumlarda göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Teslimat sırasında lütfen kimlik belirtiniz.

 

Özel hayatın gizliliği açısından teslimat paketi üzerinde veya faturada ürün detaylarına ilişkin herhangi bir bilgi bulunmaz.

 

Haftasonu siparişlerim

 

Çalışma saatlerinde (Pazartesi - Cuma) saat 18:00'e kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde sorun olmadığı taktirde aynı gün ya da aksi bildirilmedilçe bir gün içinde kargoya verilir. Cumartesi yarım gün, Pazar günü ise teslimat yapılmamaktadır.

 

Adres Bilgileri

 

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

 

Sipariş ile ilgili hatalar

 

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik ya da hatalı ürün olduğu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Kargo tesliminden sonra tarafımıza bildirilecek nakliye hatalarında sorumluluk kabul edilmeyecektir.

 

Kargo Ücretleri Hakkında

 

Yurtiçi alışverişlerde 99 TL ve üzeri kargo ücretsiz olup, 99 TL'nin altında kalan alışverişlerde aşağıda belirtilen ücretlendirmelerden birine tabi olunacaktır. Müşteri talebine bağlı değişim ve iadelerde uygulanan kargo ücretleri için Değişim ve İade Koşullarını kontrol ediniz.

 

MNG Kargo: 6,95 TL

Yurtiçi Kargo: 6,95 TL

PTT Kargo: 7,95 TL

 

Kapıda Tahsilatlı Ödeme Hizmet Bedeli: MNG Kargo: 6,95 TL

 

Kapıda Tahsilatlı Ödeme Hizmet Bedeli: Yurtiçi Kargo: 6,95 TL

 

Kapıda Tahsilatlı Ödeme Hizmet Bedeli: PTT Kargo: 6,95 TL

 

Yurtdışından verilen siparişler de kargo ücreti,  teslimat yapılacak ülkeye ve kargo ağırlığına göre değişiklik göstereceğinden daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri (0212 520 1880 - 81) ile iletişime geçilmesini rica ederiz.

Kapıda ödeme yöntemi ile sipariş veren, telefonda onay alındıktan sonra ürünleri adresine getirildiği halde herhangi bir sebep göstermeksizin kargosunu teslim almayan müşterilerin bir daha kapıda ödeme opsiyonu kullanmalarına izin verilmez. Sadece site üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile alışveriş yapmalarına izin verilir. Kapıda ödeme olarak gönderilen siparişler iptal edilir. Personelimizin gereksiz yere meşgul edilmesi, kargo ve kapıda ödeme ücretlerinin şirketimize yüklediği ek maliyetlerin önüne geçilir. 

 

Yurtdışı/KKTC Siparişleri

 

Mark-ha.com dünyanın heryerine gönderilerinizi güvenle ulaştırmaktadır. Alışverişiniz sırasında lütfen doğru teslimat seçeneğini seçtiğinizden emin olunuz. KKTC ve Yurtdışı seçenekleri alışverişinizi tamamlarken sizden seçmeniz istenecek seçeneklerdir.

Yurtdışı ve KKTC gönderileriniz için lütfen önceden bizimle iletişime geçiniz. Kargo ücretiniz siparişiniz verildikten sonra hesaplanacaktır.

Yurtdışı siparişlerde ücretsiz kargo uygulaması yoktur.

 

İADE ŞARTLARI

 

Mark-ha.com'da satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır. Mark-ha.com bu ürünlere ekstra bir garanti vermemektedir. Mark-ha.com sahte, imitasyon ürünlerin satılmasını ahlaki, etik ve yasal olmadığı için hiçbirşekilde bu ürünlerin satılmasına aracı olmamaktadır. Mark-ha.com satılan bütün ürünler orjinaldir.

 

İade süresi

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) iş günü içinde iade edebilirsiniz.

 

İade şartları

 

İadenizin gerçekleşebilmesi için aşağıda ki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz;

 

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir e-mail göndermeniz gerekmektedir.

 

- Sağlık sebeplerinden ötürü paketi açılmış alt çamaşırlar (külot, string, tanga, body vb.) açık paketli çoraplar değişim ve iade alınmamaktadır.

 

- İadelerde sadece ürün bedeli ödenir, kargo bedeli alıcıya aittir. Eğer satın aldığınız ürün bedava kargo kapsamına giriyorsa kargo bedeli ödediğiniz bedelden düşülecektir. Sadece defolu ürün değişimlerinde kargo bedeli şirketimizce karşılanır.

 

- Ürünlerin nakliyesi sırasında oluşmuş fiziksel hasarlar var ise ürünü teslim almayarak bize bilgi veriniz. Teslim alındıktan sonra zarar gördüğü beyan edilerek, iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

 

- Teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içersinde neden belirten yazınızı info@mark-ha.com adresine e-mail atarak veya müşteri temsilciliğini arayarak onay numarası almanız gerekir. Onay dışı geri gönderilen ürünler şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.

 

- Geri ödemeler sadece ürün bedeli için yapılır. Tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. Sadece defolu ürün değişimlerinde, firmamız kargo ücretini karşılamak ile mesuldür.